HAYATEVİ-ARTBUDDY GİRİŞİMİ ACİL DURUM KONUK SANATÇI PROGRAMI

HAYATEVİ-ARTBUDDY GİRİŞİMİ ACİL DURUM KONUK SANATÇI PROGRAMI

HAYATEVİ-ARTBUDDY GİRİŞİMİ NASIL İŞLER?
Hayatevi-Artbuddy Girişimi çok basit şekilde işler, sanatçı ve konuk sanatçı programlarının tanışmasını yani bir araya gelmesini hızlandırır! Konuk sanatçı programları normal koşullarda sanatçılarını açık çağrı ya da davet üzerinden belirler ve bu sürecin işlemesi ve sonuçlanması haftalara, hatta bazen aylara yayılabilir.
Sanatçılar, Türkçe Google Form’u doldurarak olası bir konuk sanatçı programına dahil olmak istediklerini beyan etmiş olurlar. Bu beyan başvuru olarak kabul edilir: https://bit.ly/430kkpG
Türkiye dışındaki bir konuk sanatçı programı ile de eşleştirilmeyi arzu eden sanatçının İngilizce sayfadaki, İngilizce formu doldurması gerekmektedir. Hem Türkiye hem de yurtdışında bir programa aynı anda başvurmak isteyen sanatçıların her iki dildeki formları doldurmaları gerekir.
Konuk Sanatçı Programları, Hayatevi-Artbuddy Girişimi’nin bir parçası olmak istediklerini girişime yazılı olarak beyan ederler.
Hayatevi-Artbuddy Girişimi sanatçıların beyanlarını/başvurularını konuk sanatçı programları ile paylaşır.
Sanatçılar ve KSPler eşleşmeye yani Artbuddy olmaya karar verdikleri andan itibaren aralarındaki ilişki, herhangi bir sanatçı ile konuk sanatçı programı arasındaki normal ilişkide olduğu gibi, söz konusu konuk sanatçı programının standart işleyişi üzerinden ilerler.
Daha fazla bilgi için: https://hayatevi.org/artbuddy/
Önceki EtkinlikHERKES İÇİN SANATA EVET
Sonraki Etkinlik26. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali